• Krumpolový deň

• Už túto sobotu bude u nás v Sološnici Krumpolový deň a naše ZRPŠ na ňom samozrejme nesmie chýbať. Pripravíme vám samé dobroty, cukrovú vatu a načapujeme pivko aj kofolu. Príďte nás podporiť, a aj vďaka tomu získame na spolufinancovanie projektov a realizáciu všetkých našich aktivít financie naviac.

AK BY STE NÁM CHCELI POMÔCŤ (chýbajú nám ešte 2 osoby) DAJTE NÁM PROSÍM VEDIEŤ NA zrpssolosnica@gmail.com, SPRÁVOU NA EDUPAGE p. uč. VERONIKA TÓTHOVÁ alebo cez FB ZRPŠ PRI ZŠ SOLOŠNICA.

Ďakujeme a tešíme na vás!

• Plenárne rodičovské združenie

• Milí rodičia,

už je to skoro rok od založenia nášho ZRPŠ pri ZŠ Sološnica a ako ste si mnohí všimli, princíp nášho fungovania je odlišní ako ste boli zvyknutí pominulé roky.

Snažíme sa robiť čo je v našich silách a vyvíjame nejednu aktivitu, aby sme získali čo najviac financií na skrášlenie a zlepšenie našej školy.

Nie je to jednoduché a všetko to robíme počas nášho voľného času, bez nároku na akúkoľvek odmenu, ba naopak mnohokrát aj za naše financie.

Okrem bežných výdavkov ako napr. kúpa kníh vyznamenaným žiakom, darček pre prváčikov, mikulášskych balíčkov a pod. a aktivít ako brigáda, maľovanie školskej cesty, stánky s občerstvením a tvorivé dielne na obecných akciách...sme sa po nociach venovali aj písaniu projektov.

Aj vďaka tomuto úsiliu môžu byť zrealizované aktivity:

- Ekokrúžok Kamoším sa s prírodou (podporený vďaka Nadácii Volkswagen Slovakia sumou 2500€)

- Lampiónový sprievod (na konci októbra) (podporený vďaka Nadácii EPH sumou 1500€)

- Výsadba kvetov na školskom dvore (podporená vďaka Nadácii BVS sumou 400€)

- Montáž detského ihriska - hracích prvkov na šk.dvore vďaka finančnej podpory od Danucem Slovensko vo výške 5000€ -3D tlačiareň (podpora od obce Sološnica vo výške 520€)

Viac o všetkých projektoch a našich minulých a najmä plánovaných aktivitách sa dozviete v STREDU 20.9.2023 o 17:00 na PLENÁRNOM RODIČOVSKOM ZDRUŽENÍ

Príďte si vypočuť

- príhovor a víziu novej pani riaditeľky Mgr. Mrnkovej

- správu o činnosti nášho ZRPŠ za minulý šk. rok

- harmonogram činnosti ZRPŠ na tento šk. rok

- a budeme schvaľovať aj výšku príspevku do ZRPŠ pri ZŠ Sološnica

Tešíme sa na vašu účasť.