• Ekofest v Rohožníku

• Deň Zeme sa oslavujeme 22. apríla. Klub aktívnych žien v Rohožníku organizoval v tento deň tretí ročník Ekofestu, ktorého hlavným cieľom bolo upozorniť na problematiku životného prostredia a zároveň pozitívne vplývať na ľudí, aby zodpovedne pristupovali k prírode a k našej Zemi.

Organizátori oslovili aj našu školu, aby sa zapojila. Žiaci ŠKD si pod vedením pani učiteľky Hubekovej a Čižmárikvej nacvičili tematické divadielko pod názvom Lesná studnička, s ktorým potom na podujatí vystúpili. Žiakom za ich reprezentáciu školy ďakujeme:-)

• Príspevok do ZRPŠ

• Milí rodičia,

veľmi pekne ďakujeme všetkým, ktorí už zaplatili ZRPŠ príspevok za svoje deti, a tak isto ďakujeme aj tím rodičom, ktorí venovali navyše dobrovoľný finančný dar pre ZRPŠ.
            Ak ste nato náhodou zabudli, pripomíname sa, a platbu prosíme uskutočniť do 1.5.2023 na číslo účtu: SK69 8330 0000 0020 0251 3896. Variabilný symbol: trieda, ktorú dieťa navštevuje (1,2,3,...9) a do správy pre prijímateľa (poznámka): meno a priezvisko dieťaťa. Príspevok môžete uhradiť aj osobne do rúk členke ZRPŠ Veronike Tóthovej.

V školskom roku 2022/2023 bol pre ZŠ schválený príspevok ZRPŠ nasledovne:

- prvé dieťa na ZŠ 20€

- druhé dieťa na ZŠ 10€

- tretie 5€

- štvrté dieťa a ďalšie 0€

Ďakujeme.

• Deň narcisov

• 20.apríla, sa uskutočnil už 27. ročník dobrovoľnej celoštátnej finančnej zbierky na podporu liečby rakovinou postihnutých spoluobčanov. Vyzbierané peniaze organizátor podujatia, Liga proti rakovine, poskytne nemocniciam na zakúpenie najnovších moderných liečebných prístrojov, liečiv, pomôcok a čiastočnú úhradu rehabilitačných pobytov pre pacientov postihnutých touto chorobou. Dobrovoľníci našej školy vyzbierali celkovo 330,00 €. Srdečná vďaka patrí všetkým, ktorí prispeli na dobrú vec, vedeniu školy za aktívnu podporu podujatia a tiež dobrovoľníčkam z 9.A triedy Paulíne Gavlasovej, Lívii Kovárovej a Karolíny Rybárikovej.Veríme, že žltý kvietok narcisu Vám všetkým vždy prinesie radosť z dobre vykonaného skutku a zdravie.

Koordinátor podujatia Mgr.Branislav Grimm.